?שכחת סיסמה
 
 
"שער למתחיל", שבועון החדשות הוותיק של משרד החינוך בישראל, יוצא לאור בעריכה ובפיקוח מלאים של משרד החינוך ובהוצאת "ידיעות שורות", מבית העיתון הגדול במדינה "ידיעות אחרונות".
 
השבועון עוסק בחדשות ובאקטואליה ובמגוון נושאי העשרה - כל זאת בעברית קלה, תקנית ומנוקדת. השבועון נכתב ונערך בידי מורים ועיתונאים ישראליים, בסטנדרטים פדגוגיים גבוהים, תוך שמירה על אמות מידה תקשורתיות והקפדה על ערכים חינוכיים.
 
וכעת אנו גאים להציג בפניכם את המהדורה הדיגיטלית של השבועון "שער למתחיל", המאפשרת לכל המעוניין - לקרוא בשפה העברית, להאזין למבחר כתבות מוקראות בשפה העברית (כלי חשוב ללימוד השפה!) ולהתעדכן בנעשה בישראל בקלות ובנוחות מכל מחשב המחובר לאינטרנט.
 
לתלמיד ולמורה מציע השבועון "שער למתחיל" חוויית לימודים ייחודית, שאין להשיגה בלימודים בעזרת ספר לימוד: השבועון אקטואלי ורלוונטי ללומדים, מתעדכן ומתחדש בכל שבוע, זמין ונגיש בכל מקום ובכל זמן, ו"מדבר מהשטח" בישראל. הוא מציע מגוון רחב של נושאים ולשון עשירה ברמות שונות של קושי, ומאפשר לתלמיד קשר דו-סטרי עם מערכת העיתון, על ידי פרסום תגובות ודעות במדור "קוראים כותבים", מפגשי קוראים ומורים עם מערכת העיתון, וכד´.
 
המהדורה הדיגיטלית של "שער למתחיל" מיועדת ללומדי עברית בעולם, לילדים, לצעירים, למבוגרים, למתחילים, למתקדמים, למשתלמים, ללומדים בכיתה, ללומד העצמאי, ללומדים על ישראל, לילדי ישראלים השוהים בחו"ל, וכן למורים.
 
ניתן ליהנות מהקריאה ב"שער למתחיל" כבר מהשלבים הראשונים של לימוד השפה, ומומלץ להמשיך ללמוד ולהתעשר, גם כאשר יודעים לקרוא עיתון אחר בעברית.
ידיעות טכנולוגיות - פיתוח טכנולוגיות, מוצרים ומערכות מידע
כל הזכויות שמורות © "שער למתחיל" צרו קשר שאלות ותשובות מדיניות פרטיות תנאי שימוש